חוק לשון הרע והוצאת דיבה

אחד המשפטים החשובים ביותר והחכמים ביותר הוא "טוב שם טוב משמן טוב". פתגם חשוב זה נכון לגבי כל אחד ואחת ועל כן חוקקו חוקים במדינת ישראל וכמו כן בכל העולם כולו, על מנת שכל אחד יוכל לשמור על שמו הטוב. המדיה וכמו כן הרשתות החברתיות שינו לגמרי את כללי המשחק. כיום יש אפשרות לכל אחד לומר את דבריו בפומבי. טכנולוגיה מתקדמת זו גורמת להרבה מאוד עוגמת נפש לאזרחים תמימים אשר מוצאים את עצמם נאלצים להתמודד עם אמירות פוגעניות כאלו ואחרות.

מה הוא המיוחד במשרד עורכי הדין של עורך דין רון מיור? מה הם התחומים בהם עוסקים במשרד עורכי דין זה? מה היא המשמעות של הוצאת הדיבה? איך ניתן להתמודד עם תביעה של הוצאת לשון הרע?

חוק לשון הרע והוצאת דיבה פועל כנגד אמירות אשר נאמרות בעל פה וכמו כן בכתב. חשוב מאוד לדעת כי על מנת שאכן ניתן יהיה לעשות שימוש באותו חוק לשון הרע והוצאת דיבה נדרשים לפחות שני אנשים שיהיו עדים לדברים שנאמרו.

כמו כן חוק לשון הרע והוצאת דיבה אינה מחייב כי יגרם נזק כזה או אחר לנפגע. על פי התיקונים שנעשו בחוק ניתן לתבוע עד סך של חמישים אלף שח ללא כל הוכחת נזק. על מנת לקבל את הייעוץ וההכוונה בנושא זה מומלץ לפנות אל המומחים לתחום זה.

משרד עו"ד דיני לשון הרע? למי כדאי לפנות?
משפטים אלו של הוצאת לשון הרע עשויים להיות משפטים מורכבים ביותר. אין ספק כי לא ניתן להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום זה. למשרדו של עורך דין רון מיור יש את כל הניסיון ואת כל הידע אשר נרכש לאורך שנים רבות של עשייה בתחום ייחודי זה. משרד עו"ד דיני לשון הרע הפועל באמינות ובמקצועיות.

משרדי עורכי דין לשון הרע? למה דווקא משרדו של עו"ד מיור?
משרדי עורכי דין לשון הרע של עו"ד מיור עוסקים בתחומים רבים נוספים אשר מאפשרים שיתופי פעולה פוריים לטובת כל לקוח ולקוח. יצירתיות, אחריות ושירות אישי.
 
 
צרו קשר
עו"ד רון מיור
צרו קשר עוד היום לטלפון 
072-33-30-276
או מלאו פרטיכם בטופס הבא
ונשמח לעמוד לשירותכם:
רון מיור, עורכי דין | רח' מנחם בגין 132 מרכז עזריאלי, מגדל משולש, קומה 40 תל-אביב | 072-88-30-276 |